خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اجرای حکم اعدام شیخ نمر در هفته آتی

  به گزارش «شیعه نیوز»، صاحب حساب توئیتری "موجز الاخبار" اعلام کرد حکم اعدام شیخ "نمر النمر" و برخی دیگر از اعضای القاعده هفته آتی اجرا می شود.

  این حساب کاربری که بیش از یک میلیون مخاطب دارد و "خالد الحقبانی" -مسئول امنیتی سابق منطقه ریاض و منبع نزدیک به وزارت کشور عربستان- آن را مدیریت می کند امروز در پیامی نوشت: "هفته آینده شمشیر بران، حکم خداوند را علیه سران فتنه و کسانی که زمین را به فساد کشیده اند، اجرا خواهد کرد(!)."

  این کاربر در پیامی دیگر نوشت: "یکی از این دو نفر که حکم خدای واحد علیه آن اجرا می شود کسی است که از ولایت فقیه پیروی می کند و به حمل سلاح در عربستان تحریک کرده است، ولی با دیوار تصادف کرد. فرد دوم نیز، کسی است که به قتل نیروهای امنیتی فتوا داده است."

  او با ذکر این اوصاف برای نفر اول، به شیخ "نمر باقر النمر" که پلیس عربستان در تابستان 2012 به خودروی حامل او در "القطیف" شلیک کرد و منجر به برخورد خودروی وی با دیوار شد، اشاره داشته است.

  حساب "موجز الاخبار" از اقبال شاهزاده های سعودی برخوردار است وشبکه العربیه نیز هفته گذشته با صاحب آن مصاحبه انجام داده بود. فعالان سیاسی او را به وابستگی به وزارت کشور متهم می کنند و به تخریب عامدانه فعالان حقوقی در عربستان مشهور است.

  گفتنی است روزنامه های سعودی نیز هفته گذشته اعلام کرده بودند وزارت کشور عربستان به زودی حکم اعدام 52 نفر از جمله تعدادی از شیعیان و همچنین شماری از اعضای گروه "القاعده" را اجرا خواهد کرد.  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان-شیعه نیوز

  این مطلب تا کنون 58 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : عربستان ,هفته ,کشور ,وزارت ,حساب ,وزارت کشور ,هفته گذشته ,اجرا خواهد ,کشور عربستان ,موجز الاخبار ,
  اجرای حکم اعدام شیخ نمر در هفته آتی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر